Jestem Szymon Barabach

Kiedyś byłem dzieckiem. Urzędowe dokumenty podpowiadają, że ten czas już minął. Ale nie zawsze można wierzyć urzędowym dokumentom. Na co dzień zajmuję się wymyślaniem tekstów, rymów, historyjek, bzdur, bzdurek i śmiesznostek. Niektóre z nich zmieniają się w piosenki (np. dla Grupy Bez Nas Wy?, Ich Troje, Chillove, Zenona Laskowika czy kabaretu Paranienormalni), inne niekiedy nagrywam i, absolutnie pozbawiony wstydu, prezentuję ludziom. Są też takie, które zadomowiają się w książkach. Ostatnio napisałem „Rymosmaki” (Wyd. Dwie Siostry).

Serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś, co wywoła uśmiech. Wszystkiego wesołego!

KSIĄŻKI

Rymosmaki” to książka, której jestem współautorem. Napisałem wypełniające ją wierszyki, a niesamowicie piękne i cudownie „odjechane” obrazy do tych wierszyków stworzyła Kasia Fryza.

Książka ukazała się nakładem mojego ulubionego wydawnictwa Dwie Siostry.

Moją pierwszą książeczką był „Leksykon strachów domowych”. Autorką uroczo strasznych ilustracji jest Anita Głowińska.

Wydawcą „Leksykonu…” było wydawnictwo Zielona Sowa.

Niestety, tej książki już nie kupisz w żadnej z księgarni…

Ważna informacja

Na dole strony znajduje się logo Tratatata (facet z trąbą). Jego twórcą jest mój ukochany syn, Jeremi. Teraz to już wielki chłopak. Ale gdy projektował to logo miał siedem albo osiem lat.